Very well na soutěži v Lanškrouně

Lanškroun - Nejen uměleckých či technických soutěží se pravidelně účastní žáci orlickoústecké umprumky. Ke konci listopadu již posledních několik měří své síly s desítkami dalších studentů v rámci konverzační soutěže Enjoy English. V Lanškrouně se letošní ročník konal ve čtvrtek 29. listopadu a z pohledu ústecké školy dopadl velmi vydařeně
Nejpočetnější výprava ve finále
Enjoy English je dvoukolová soutěž, v níž soutěžící s nejlepším písemným testem postupují do finálového kola, v němž rozhodují konverzační dovednosti. SŠUP letos do boje vyslala celkem osm svých zástupců, čtyři v mladší kategorii 1. a 2. ročníků a druhou polovinu starších. O anglitinářských dovednostech studentů a také kvalitní práci jejich vyučujících svědčí fakt, že hned šest soutěžících z umprumky postoupilo do druhého kola. "To je z mého pohledu skvělý úspěch, žádná jiná škola neměla ve finále tak početnou skupinu," hodnotila vyučující anglického jazyka Hana Kačaras, která výpravu z Ústí doprovázela.
Nejlepšího umístění nakonec dosáhla ve starší kategorii Alice Šedová, která navázala na úspěchy z minulých ročníků a vybojovala 2. místo. "Alici gratuluji k dalšímu úspěchu a jí i všem ostatním studentům děkuji za vzornou reprezentaci školy," pochválila studenty Hana Kačaras.       
Zřizovatelem školy je Pardubický kraj
Školský portál Pardubického kraje - každý den nové informace ze školství
Ocenění Pardubického kraje
Ocenění Pardubického kraje
Asociace výtvarných škol
Asociace
Obalový institut
OBALOVÝ INSTITUT SYBA, s. r. o.
       

       
Svaz nástrojáren
Svaz nástrojáren
Masarykova univerzita
Střední škola umělecko průmyslová Ústí nad Orlicí - netfirmy.czStřední školy s maturitní zkouškou - netfirmy.cz